Reklamacje mogą Państwo zgłosić wypełniając formularz, który można pobrać poniżej i przesłać na adres: reklamacje@molo.com.pl lub pisemnie na adres pocztowy sklepu.

Pobierz formularz reklamacji

Razem z formularzem należy przesłać zdjęcia stwierdzające, że produkt jest wadliwy, uszkodzony lub inny niż zamówiony.

W przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu prosimy o przesłanie protokołu szkody spisanego w obecności kuriera.

Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące odbioru przesyłki. Prosimy się z nimi zapoznać, aby proces ewentualnej reklamacji przebiegł przez przeszkód.

Przede wszystkie prosimy zwrócić uwagę czy przesyłka nosi jakiekolwiek uszkodzenia, jeżeli tak, to kurier ma obowiązek spisać protokół bez którego nie będzie można rozpocząć procedury reklamacyjnej. Protokół musi zostać przez kuriera i osobę, która przesyłkę odbiera podczas dostarczania przesyłki. Jeżeli kurier nie ma odpowiednich formularzy, prosimy o spisanie protokołu ręcznie na kartce papieru z jak największą ilością informacji. Oprócz wypełnienia i podpisania formularza szkody, prosimy o wykonanie dokumentacji fotograficznej uszkodzonego opakowania oraz po otwarciu paczki stanu wewnętrznych zabezpieczeń i uszkodzonego produktu. Taki zestaw należy przesłać w celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej.

Pamiętaj, że po odbiorze przesyłki od kuriera przejmujesz za nią odpowiedzialność, dlatego tak ważne jest aby poświecić czas na sprawdzenie zawartości przesyłki podczas jej dostarczenia przez kuriera.